TWIN VANTUBO Olimpia Splendid - VANTUBO AIR

menu
Przejdź do treści
UNICO TWIN 11HP

System klimatyzacji bez jednostki zewnętrznej dla jednego lub dwóch pomieszczeń o łącznej powierzchni do 60 mkw. Przeznaczony do ochładzania jak również dogrzewania jednego lub dwóch mniejszych pomieszczeń mieszkalnych, biurowych, handlowych, hotelowych nie tylko w zabytkowych kamienicach na "Starówce".

Montaż jest prosty, przebiega tylko we wnętrzu pomieszczenia. Jednostka MASTER musi być zainstalowana na ścianie "zewnętrznej" w której należy wykonać dwa otwory o średnicy 16-20cm. Konieczne jest wykonanie instalacji chłodniczej tylko pomiędzy jednostką MASTER a podrzędną WALL. Nie potrzebne są żadne prace wysokościowe. Wymaga podłączenia do gniazdka elektrycznego 230V/50hz.

UNICO TWIN 11HP

System klimatyzacji przeznaczony do ogrzewania i ochładzania powietrza w jednym lub dwóch pomieszczeniach o maksymalnej łącznej powierzchni* _60 m.kw._ i wysokości do 2,5 m. Montaż: "wiszący" na wewnętrznej stronie ściany, z tym że jednostka MASTER koniecznie na ścianie zewnętrznej. Nominalna moc chłodnicza: MASTER: 2,6 kW; WALL: 2,5kW;  Nominalna moc grzewcza: MASTER: 2,5 kW; WALL: 2,2 kW;

W komplecie z urządzeniem:
+ Schemat instalacyjny w skali 1:1
+ Stalowa listwa mocująca.
+ Dwa arkusze elastyczne z twardego polipropylenu do zabezpieczenia otworów/wykonania rury.
+ Dwa kołnierze wewnętrzne do zabezpieczenia rury.
+ Dwie kratki okrągłe składane o średnicy 202 mm.
+ Zestaw uszczelek oraz wkrętów mocujących.

Pytania ? Oferta ? Stan magazynu ?Moje dane osobowe podaję dobrowolnie i mam prawo do ich modyfikowania. Zgadzam się na przetwarzanie ich przez firmę VANTUBO Sp. z o.o. w celach marketingowych zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 oraz na przesyłanie mi informacji handlowych zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 z późniejszymi zmianami.

Chcesz o tym porozmawiać?
Oddzwonimy w ciągu paru minut.
Od poniedziałku do piątku od 8 do 17.
Chatujemy codziennie od 8 do 20.
Jeśli wolisz w innej chwili,

*UWAGA:  Wskazania dotyczące doboru odpowiedniego urządzenia do określonej powierzchni są orientacyjnie i nie stanowią części oferty w rozumieniu obowiązującego prawa. Przy ich przygotowywaniu założono że chodzi o normalny pokój mieszkalny, o wysokości nie przekraczającej 2,5 metra, w normalnym mieszkaniu, średnio narażony na działanie promieni słonecznych, a budynek odpowiada pod względem izolacji obowiązującym normom. Urządzenia mają określoną wydajność a ich efektywność uzależniona jest od wielu czynników takich jak: kubatura pomieszczenia, położenie względem słońca, ilość okien, izolacja budynku, ilość oraz rodzaj urządzeń elektrycznych wytwarzających ciepło w pomieszczeniu itd. Jeżeli wymagany jest precyzyjny dobór urządzenia, to może dokonać tego tylko wykwalifikowany projektant instalacji klimatyzacyjnych który na podstawie istniejących warunków wykona projekt, dokonując obliczeń zapotrzebowania na ciepło/zimno koniecznych dla uzyskania określonej temperatury dla danego pomieszczenia.
Wróć do spisu treści