FLOW PLUS wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła VANTUBO - VANTUBO AIR

menu
Przejdź do treści
FLOW PLUS
Decentralny, punktowy, lokalny system wentylacji z odzyskiem ciepła.
Wyposażone w czujnik wilgotności optymalizujący pracę urządzenia.
Nie wymaga rozprowadzania kanałów wentylacyjnych budynku.
Montaż wymaga wykonania tylko dwóch otworów o średnicy 80 mm w ścianie zewnętrznej.
Urządzenie/urządzenia zamontowane na ścianie zewnętrznej w każdym pomieszczeniu tworzą efektywny termicznie system wentylacji.
Zintegrowany wymiennik typu "entalpicznego" odzyskuje do 91% ciepła z wyrzucanego na zewnątrz powietrza, przekazując je z powrotem do pomieszczenia wraz z powietrzem napływającym z zewnątrz.
Sterowany pilotem lub poprzez panel znajdujący się na korpusie urządzenia lub smartfonem poprzez aplikację.
Pięć prędkości wentylatora, napędzanego bezszczotkowym, ultra cichym silnikiem elektrycznym o minimalnym zużyciu energii.
Funkcja NOC obniżająca prędkość wentylatora do minimum.
Funkcja HIPER-WENTYLACJA natychmiastowe działanie na najwyższych obrotach np. przy dużej ilości osób.

Funkcja FREE COOLING oparta na inteligentnej technologii pozwalającej w naturalny sposób ochłodzić pomieszczenie. Jeżeli temperatura zewnętrzna jest niższa od temperatury wewnętrznej, możliwe jest wyłączenie systemu rekuperacji, przed wprowadzeniem zewnętrznego powietrza do pomieszczenia. Dzięki temu świeże, naturalnie chłodne powietrze będzie spełniało funkcję naturalnej klimatyzacji pomieszczeń. Ta funkcja jest szczególnie użyteczna w letnich godzinach nocnych oraz okresach przejściowych kiedy temperatura panująca na zewnątrz jest bardziej komfortowa od tej panującej wewnątrz budynku. Odwrotnie funkcja FREE HEATING w okresach przejściowych oraz w zimowe gorące dni, pozwala wykorzystać cieplejsze powietrze z zewnątrz budynku do ogrzania zimniejszego powietrza wewnątrz.

Zaawansowany system filtracji F7, przed wprowadzeniem powietrza zewnętrznego do pomieszczenia oczyszcza je z mikropyłów PM10 i PM2,5. Należą do nich bakterie, pyłki roślin, kurz, smog i inne substancje zewnętrzne, szkodliwe dla zdrowia.

FLOW PLUS
Decentralny wentylator z rekuperacją ciepła.
Zalecana powierzchnia: _do*25 m2_
Filtracja: G2, G4, F7 ( PM10, PM2,5 )
Czujniki: wilgotności
Sprawność odzysku ciepła: do 91%
Przepływ powietrza sleep/min/śred/maks.: 10/17/26/37/42 m3/h
Zużycie prądu min/śred/maks: 3,6/5,5/9,0/17,5/20 W
Poziom hałasu min/śred/maks: 18/23/30/39 db(A) ( odległość 3 m )CENA dzisiaj: 3699 zł zawiera VAT

Potrzebne dodatkowe wyjaśnienia ?

Jakie urządzenie będzie najlepsze w Twojej sytuacji ?

Dlaczego klasa filtracji ma ogromne znaczenie ?

Dlaczego nie powinieneś nigdy wyłączać urządzenia ?

Więcej pytań i odpowiedzi tutaj


Nasze urządzenia spełniają wymagania dotyczące systemów wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła.
Możliwość dofinansowania do 60% z programu Czyste powietrze.
Więcej informacji tutaj

MONTAŻ
Urządzenia nie zajmują dużo miejsca. Montaż nie wymaga specjalnych narzędzi ani skomplikowanych instalacji. Konieczne jest jedynie wykonanie jednego lub dwóch otworów o średnicy 8, 10 lub 16 cm w ścianie zewnętrznej. Urządzenie musi być zamocowane bezpośrednio przy tych otworach. Nie potrzebne zezwolenia, uprawnienia, rusztowania, podnośniki i kanały wentylacyjne. Wszystkie prace, łącznie z montażem kratek wykonuje się od wewnątrz.

Pytania ? Oferta ? Stan magazynu ?Moje dane osobowe podaję dobrowolnie i mam prawo do ich modyfikowania. Zgadzam się na przetwarzanie ich przez firmę VANTUBO Sp. z o.o. w celach marketingowych zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 oraz na przesyłanie mi informacji handlowych zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 z późniejszymi zmianami.

Chcesz o tym porozmawiać?
Oddzwonimy w ciągu paru minut.
Od poniedziałku do piątku od 8 do 17.
Chatujemy codziennie od 8 do 20.
Jeśli wolisz w innej chwili,

*UWAGA: Nasze wskazania dotyczące doboru odpowiedniego urządzenia do  określonej powierzchni są orientacyjnie i nie stanowią części oferty w  rozumieniu obowiązującego prawa. Podane zostały na podstawie materiałów  otrzymanych od producentów, w których założono że chodzi o pomieszczenie  o wysokości nie przekraczającej 2,7 metra. W przypadku urządzeń  dwururowych posłużono się wzorem: powierzchnia podłogi m2 x wysokość 2,7  metra x 2 objętości pomieszczenia na godzinę. W przypadku urządzeń  jednorurowych, założono że w danym mieszkaniu, działały będą co najmniej  dwa takie urządzenia i posłużono się wzorem: powierzchnia podłogi m2 x  wysokość 2,7 metra x 0,5 objętości pomieszczenia na godzinę. Lokalne  przepisy mogą zalecać, dla danego rodzaju pomieszczeń, inne ilości  wymian powietrza w ciągu godziny. Prosimy zapoznać się również z  informacjami na naszej stronie https://vantubo.pl/air/faq-wentylacja-decentralna.html
Wróć do spisu treści