VANTUBO FLOW ELITE Wentylatory rekuperatory wymieniające i oczyszczające powietrze i odzyskujące ciepło - VANTUBO AIR

menu
Przejdź do treści
FLOW ELITE
Decentralny, punktowy, lokalny system wentylacji z odzyskiem ciepła.
Zintegrowany z lampą oświetleniową LED
Wyposażone w czujniki wilgotności, dwutlenku węgla, lotnych substancji organicznych celem zapewnienia maksymalnego komfortu powietrznego w pomieszczeniu.
Nie wymaga rozprowadzania kanałów wentylacyjnych budynku.
Montaż wymaga wykonania tylko dwóch otworów o średnicy 80 mm w ścianie zewnętrznej.
Urządzenie/urządzenia zamontowane na ścianie zewnętrznej w każdym pomieszczeniu tworzą efektywny termicznie system wentylacji.
Sterowany pilotem lub poprzez panel znajdujący się na korpusie urządzenia lub smartfonem poprzez aplikację.
Pięć prędkości wentylatora, napędzanego bezszczotkowym, ultra cichym silnikiem elektrycznym o minimalnym zużyciu energii.
Funkcja NOC obniżająca prędkość wentylatora do minimum.
Funkcja HIPER-WENTYLACJA natychmiastowe działanie na najwyższych obrotach np. przy dużej ilości osób.

Funkcja FREE COOLING oparta na inteligentnej technologii pozwalającej w naturalny sposób ochłodzić pomieszczenie. Jeżeli temperatura zewnętrzna jest niższa od temperatury wewnętrznej, możliwe jest wyłączenie systemu rekuperacji, przed wprowadzeniem zewnętrznego powietrza do pomieszczenia. Dzięki temu świeże, naturalnie chłodne powietrze będzie spełniało funkcję naturalnej klimatyzacji pomieszczeń. Ta funkcja jest szczególnie użyteczna w letnich godzinach nocnych oraz okresach przejściowych kiedy temperatura panująca na zewnątrz jest bardziej komfortowa od tej panującej wewnątrz budynku. Odwrotnie funkcja FREE HEATING w okresach przejściowych oraz w zimowe gorące dni, pozwala wykorzystać cieplejsze powietrze z zewnątrz budynku do ogrzania zimniejszego powietrza wewnątrz.

Zaawansowany system filtracji F7, przed wprowadzeniem powietrza zewnętrznego do pomieszczenia oczyszcza je z mikropyłów PM10 i PM2,5. Należą do nich bakterie, pyłki roślin, kurz, smog i inne substancje zewnętrzne, szkodliwe dla zdrowia.

FLOW ELITE
Decentralny wentylator z rekuperacją ciepła.
Zalecana powierzchnia: _do*25 m2_
Filtracja: G2, G4, F7 ( PM10, PM2,5 )
Sprawność odzysku ciepła: do 91%
Czujniki: Temperatury, CO2, VOC
Przepływ powietrza sleep/min/śred/maks.: 10/17/26/37/42 m3/h
Zużycie prądu min/śred/maks: 3,6/5,5/9,0/17,5/20 W
Poziom hałasu min/śred/maks: 18/23/30/39 db(A) ( odległość 3 m )CENA dzisiaj: 5999 zł zawiera VAT

Nasze urządzenia spełniają wymagania dotyczące systemów wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła.
Możliwość dofinansowania do 60% z programu Czyste powietrze.
Więcej informacji tutaj

MONTAŻ
Urządzenia nie zajmują dużo miejsca. Montaż nie wymaga specjalnych narzędzi ani skomplikowanych instalacji. Konieczne jest jedynie wykonanie jednego lub dwóch otworów o średnicy 8, 10 lub 16 cm w ścianie zewnętrznej. Urządzenie musi być zamocowane bezpośrednio przy tych otworach. Nie potrzebne zezwolenia, uprawnienia, rusztowania, podnośniki i kanały wentylacyjne. Wszystkie prace, łącznie z montażem kratek wykonuje się od wewnątrz.

Pytania ? Oferta ? Stan magazynu ?Moje dane osobowe podaję dobrowolnie i mam prawo do ich modyfikowania. Zgadzam się na przetwarzanie ich przez firmę VANTUBO Sp. z o.o. w celach marketingowych zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 oraz na przesyłanie mi informacji handlowych zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 z późniejszymi zmianami.

Chcesz o tym porozmawiać?
Oddzwonimy w ciągu paru minut.
Od poniedziałku do piątku od 8 do 17.
Chatujemy codziennie od 8 do 20.
Jeśli wolisz w innej chwili,

*UWAGA:  Wskazania dotyczące doboru odpowiedniego urządzenia do określonej powierzchni są orientacyjnie i nie stanowią części oferty w rozumieniu obowiązującego prawa. Przy ich przygotowywaniu założono że chodzi o normalny pokój mieszkalny, o wysokości nie przekraczającej 2,5 metra.
Wróć do spisu treści