FLOW EASY UV wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła VANTUBO - VANTUBO AIR

menu
Przejdź do treści
FLOW EASY UV
Decentralny, punktowy, lokalny system wentylacji z odzyskiem ciepła.
Wyposażone w fotokataliczny system sanifikacji powietrza niszczący bakterie oraz inne cząsteczki niebezpieczne dla zdrowia ludzkiego.
Nie wymaga rozprowadzania kanałów wentylacyjnych budynku.
Montaż wymaga wykonania tylko dwóch otworów o średnicy 80 mm w ścianie zewnętrznej.
Urządzenie/urządzenia zamontowane na ścianie zewnętrznej w każdym pomieszczeniu tworzą efektywny termicznie system wentylacji.
Zintegrowany wymiennik typu "entalpicznego" odzyskuje do 91% ciepła z wyrzucanego na zewnątrz powietrza, przekazując je z powrotem do pomieszczenia wraz z powietrzem napływającym z zewnątrz.
Sterowany pilotem lub poprzez panel znajdujący się na korpusie urządzenia.
Pięć prędkości wentylatora, napędzanego bezszczotkowym, ultra cichym silnikiem elektrycznym o minimalnym zużyciu energii.
Urządzenie zapewnia odpowiednią wentylację pomieszczeń o powierzchni do 25m2*.

Zaawansowany system filtracji F7, przed wprowadzeniem powietrza zewnętrznego do pomieszczenia oczyszcza je z mikropyłów PM10 i PM2,5. Należą do nich bakterie, pyłki roślin, kurz, smog i inne substancje zewnętrzne, szkodliwe dla zdrowia.

FLOW EASY UV
Decentralny wentylator z rekuperacją ciepła.
Zalecana powierzchnia: _do*25 m2_
Filtracja: G2, G4, F7 (PM10, PM2,5), Lampa UV
Sprawność odzysku ciepła: do 91%
Przepływ powietrza sleep/min/śred/maks.: 10/17/26/37/42 m3/h
Zużycie prądu min/śred/maks: 3,6/5,5/9,0/17,5/20 W
Poziom hałasu min/śred/maks: 18/23/30/39 db(A) ( odległość 3 m )CENA dzisiaj: 4299 zł zawiera VATPotrzebne dodatkowe wyjaśnienia ?

Jakie urządzenie będzie najlepsze w Twojej sytuacji ?

Dlaczego klasa filtracji ma ogromne znaczenie ?

Dlaczego nie powinieneś nigdy wyłączać urządzenia ?

Więcej pytań i odpowiedzi tutaj


Nasze urządzenia spełniają wymagania dotyczące systemów wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła.
Możliwość dofinansowania do 60% z programu Czyste powietrze.
Więcej informacji tutaj

MONTAŻ
Urządzenia nie zajmują dużo miejsca. Montaż nie wymaga specjalnych narzędzi ani skomplikowanych instalacji. Konieczne jest jedynie wykonanie jednego lub dwóch otworów o średnicy 8, 10 lub 16 cm w ścianie zewnętrznej. Urządzenie musi być zamocowane bezpośrednio przy tych otworach. Nie potrzebne zezwolenia, uprawnienia, rusztowania, podnośniki i kanały wentylacyjne. Wszystkie prace, łącznie z montażem kratek wykonuje się od wewnątrz.

Pytania ? Oferta ? Stan magazynu ?Moje dane osobowe podaję dobrowolnie i mam prawo do ich modyfikowania. Zgadzam się na przetwarzanie ich przez firmę VANTUBO Sp. z o.o. w celach marketingowych zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 oraz na przesyłanie mi informacji handlowych zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 z późniejszymi zmianami.

Chcesz o tym porozmawiać?
Oddzwonimy w ciągu paru minut.
Od poniedziałku do piątku od 8 do 17.
Chatujemy codziennie od 8 do 20.
Jeśli wolisz w innej chwili,

*UWAGA:  Wskazania dotyczące doboru odpowiedniego urządzenia do określonej powierzchni są orientacyjnie i nie stanowią części oferty w rozumieniu obowiązującego prawa. Przy ich przygotowywaniu założono że chodzi o normalny pokój mieszkalny, o wysokości nie przekraczającej 2,5 metra.
Wróć do spisu treści