UNICO HOT R 10HP Klimatyzator bez jednostki zewnętrznej VANTUBO Olimpia Splendid - VANTUBO AIR

menu
Przejdź do treści
UNICO HOT R 10HP
Klimatyzator "bez jednostki zewnętrznej".
Wyposażony w dodatkowy ogrzewacz elektryczny wspomagający pracę zintegrowanej pompy ciepła.
Przeznaczony do ochładzania jak również ogrzewania pomieszczeń mieszkalnych, biurowych, handlowych, hotelowych itp. Szczególnie polecane do pomieszczeń wykorzystywanych przez cały rok, w niektórych wypadkach również jako jedyne źródło ogrzewania. Sprawdzone, wydajne urządzenia potwierdziły swoją skuteczność w tysiącach domów na całym świecie. Są doskonałą alternatywą dla wymagających skomplikowanej instalacji tradycyjnych klimatyzatorów split, nie ustępując im skutecznością i wydajnością.

UNICO HOT R 10HP

Monoklimatyzator przeznaczony do ogrzewania i ochładzania powietrza w pomieszczeniu o orientacyjnej powierzchni* _30 m2_.

Montaż: "wiszący" na wewnętrznej stronie ściany zewnętrznej.

Nominalna moc chłodnicza: 2,3 kW;

Nominalna moc grzewcza: 2,3 kW;

Maksymalny przepływ powietrza wewnątrz: 490 m3/h;

Szerokość: 902mm; Wysokość: 516mm; Głębokość: 229mm;

Opcja:
CENA: 5718zł zawiera VATMontaż jest prosty, przebiega tylko we wnętrzu pomieszczenia. Nie wymaga wykonywania instalacji chłodniczej pomiędzy jednostką wewnętrzną a zewnętrzną. Konieczne jest jedynie umiejscowienie klimatyzatora na ścianie "zewnętrznej" w której należy wykonać dwa otwory o średnicy 16-20cm. Nie potrzebne są żadne prace wysokościowe ani wyspecjalizowani fachowcy. Wymaga podłączenia do gniazdka elektrycznego 230V/50hz.

W komplecie z urządzeniem:
+ Schemat instalacyjny w skali 1:1
+ Stalowa listwa mocująca.
+ Dwa arkusze elastyczne z twardego polipropylenu do zabezpieczenia otworów/wykonania rury.
+ Dwa kołnierze wewnętrzne do zabezpieczenia rury.
+ Dwie kratki okrągłe składane o średnicy 202 mm.
+ Zestaw uszczelek oraz wkrętów mocujących.


Chcesz o tym porozmawiać?
Oddzwonimy w ciągu paru minut.
Od poniedziałku do piątku od 8 do 17.
Chatujemy codziennie od 8 do 20.
Jeśli wolisz w innej chwili,
*UWAGA:  Wskazania dotyczące doboru odpowiedniego urządzenia do określonej powierzchni są orientacyjnie i nie stanowią części oferty w rozumieniu obowiązującego prawa. Przy ich przygotowywaniu założono że chodzi o normalny pokój mieszkalny, o wysokości nie przekraczającej 2,5 metra, w normalnym mieszkaniu, średnio narażony na działanie promieni słonecznych, a budynek odpowiada pod względem izolacji obowiązującym normom. Urządzenia mają określoną wydajność a ich efektywność uzależniona jest od wielu czynników takich jak: kubatura pomieszczenia, położenie względem słońca, ilość okien, izolacja budynku, ilość oraz rodzaj urządzeń elektrycznych wytwarzających ciepło w pomieszczeniu itd. Jeżeli wymagany jest precyzyjny dobór urządzenia, to może dokonać tego tylko wykwalifikowany projektant instalacji klimatyzacyjnych który na podstawie istniejących warunków wykona projekt, dokonując obliczeń zapotrzebowania na ciepło/zimno koniecznych dla uzyskania określonej temperatury dla danego pomieszczenia.
Wróć do spisu treści