FLOW EASY UV Wentylatory wymieniające i oczyszczające powietrze i odzyskujące ciepło VANTUBO - VANTUBO AIR

menu
Przejdź do treści
FLOWEASY UV
Decentralny, punktowy, lokalny system wentylacji z odzyskiem ciepła.
Wyposażone w fotokataliczny system sanifikacji powietrza niszczący bakterie oraz inne cząsteczki niebezpieczne dla zdrowia ludzkiego.
Nie wymaga rozprowadzania kanałów wentylacyjnych budynku.
Montaż wymaga wykonania tylko dwóch otworów o średnicy 80 mm w ścianie zewnętrznej.
Urządzenie/urządzenia zamontowane na ścianie zewnętrznej w każdym pomieszczeniu tworzą efektywny termicznie system wentylacji.
Zintegrowany wymiennik typu "entalpicznego" odzyskuje do 91% ciepła z wyrzucanego na zewnątrz powietrza, przekazując je z powrotem do pomieszczenia wraz z powietrzem napływającym z zewnątrz.
Sterowany pilotem lub poprzez panel znajdujący się na korpusie urządzenia.
Pięć prędkości wentylatora, napędzanego bezszczotkowym, ultra cichym silnikiem elektrycznym o minimalnym zużyciu energii.
Funkcja NOC obniżająca prędkość wentylatora do minimum.
Funkcja HIPER-WENTYLACJA natychmiastowe działanie na najwyższych obrotach np. przy dużej ilości osób.
Funkcja FREE COOLING oparta na inteligentnej technologii pozwalającej w naturalny sposób ochłodzić pomieszczenie. Jeżeli temperatura zewnętrzna jest niższa od temperatury wewnętrznej, możliwe jest wyłączenie systemu rekuperacji, przed wprowadzeniem zewnętrznego powietrza do pomieszczenia. Dzięki temu świeże, naturalnie chłodne powietrze będzie spełniało funkcję naturalnej klimatyzacji pomieszczeń. Ta funkcja jest szczególnie użyteczna w letnich godzinach nocnych oraz okresach przejściowych kiedy temperatura panująca na zewnątrz jest bardziej komfortowa od tej panującej wewnątrz budynku. Odwrotnie funkcja FREE HEATING w okresach przejściowych oraz w zimowe gorące dni, pozwala wykorzystać cieplejsze powietrze z zewnątrz budynku do ogrzania zimniejszego powietrza wewnątrz.  
Urządzenie zapewnia odpowiednią wentylację pomieszczeń o powierzchni do 25m2*.

Zaawansowany system filtracji F7, przed wprowadzeniem powietrza zewnętrznego do pomieszczenia oczyszcza je z mikropyłów PM10 i PM2,5. Należą do nich bakterie, pyłki roślin, kurz, smog i inne substancje zewnętrzne, szkodliwe dla zdrowia.

FLOWEASY UV
Decentralny wentylator z rekuperacją ciepła.
Zalecana powierzchnia: _do*25 m2_
Filtracja: G2, G4, F7 (PM10, PM2,5), Lampa UV
Sprawność odzysku ciepła: do 91%
Przepływ powietrza sleep/min/śred/maks.: 10/17/26/37/42 m3/h
Zużycie prądu min/śred/maks: 3,6/5,5/9,0/17,5/20 W
Poziom hałasu min/śred/maks: 18/23/30/39 db(A) ( odległość 3 m )CENA dzisiaj: 3599 zł zawiera VAT

MONTAŻ
Urządzenia nie zajmują dużo miejsca. Montaż nie wymaga specjalnych narzędzi ani skomplikowanych instalacji. Konieczne jest jedynie wykonanie jednego lub dwóch otworów o średnicy 8, 10 lub 16 cm w ścianie zewnętrznej. Urządzenie musi być zamocowane bezpośrednio przy tych otworach. Nie potrzebne zezwolenia, uprawnienia, rusztowania, podnośniki i kanały wentylacyjne. Wszystkie prace, łącznie z montażem kratek wykonuje się od wewnątrz.

Chcesz o tym porozmawiać?
Oddzwonimy w ciągu paru minut.
Od poniedziałku do piątku od 8 do 17.
Chatujemy codziennie od 8 do 20.
Jeśli wolisz w innej chwili,

*UWAGA:  Wskazania dotyczące doboru odpowiedniego urządzenia do określonej powierzchni są orientacyjnie i nie stanowią części oferty w rozumieniu obowiązującego prawa. Przy ich przygotowywaniu założono że chodzi o normalny pokój mieszkalny, o wysokości nie przekraczającej 2,5 metra.
Wróć do spisu treści