UNICO AIR EVA 25HP Klimatyzator bez jednostki zewnętrznej VANTUBO Olimpia Splendid - VANTUBO AIR

menu
Przejdź do treści
UNICO AIR EVA 25HP
Klimatyzator "bez jednostki zewnętrznej".
Przeznaczony do ochładzania lub również ogrzewania pomieszczeń mieszkalnych, biurowych, handlowych, hotelowych itp.
Wykorzystując technologię inwerterową stale monitoruje zmienną prędkości obrotowej sprężarki, dostosowując jej moc do bieżącego zapotrzebowania cieplnego. Przyczynia się to do obniżenie zużycia energii elektrycznej nawet o 30% w porównaniu do innych rozwiązań. Również hałas w ten sposób ograniczony zostaje do minimum.

UNICO AIR EVA 25HP
Monoklimatyzator przeznaczony do ogrzewania i ochładzania powietrza w pomieszczeniu o orientacyjnej powierzchni* _30 m2_.
Montaż: "wiszący" na wewnętrznej stronie ściany zewnętrznej.
Nominalna moc chłodnicza: 2,3 kW;
Nominalna moc grzewcza: 2,0 kW;
Maksymalny przepływ powietrza wewnątrz: 235 m3/h;
Szerokość: 978mm; Wysokość: 491mm; Głębokość: 164mm;
Opcja:
CENA: 6610zł zawiera VAT
Montaż jest prosty, przebiega tylko we wnętrzu pomieszczenia. Nie wymaga wykonywania instalacji chłodniczej pomiędzy jednostką wewnętrzną a zewnętrzną. Konieczne jest jedynie umiejscowienie klimatyzatora na ścianie "zewnętrznej" w której należy wykonać dwa otwory o średnicy 16-20cm. Nie potrzebne są żadne prace wysokościowe ani wyspecjalizowani fachowcy. Wymaga podłączenia do gniazdka elektrycznego 230V/50hz.

W komplecie z urządzeniem:
+ Schemat instalacyjny w skali 1:1
+ Stalowa listwa mocująca.
+ Dwa arkusze elastyczne z twardego polipropylenu do zabezpieczenia otworów/wykonania rury.
+ Dwa kołnierze wewnętrzne do zabezpieczenia rury.
+ Dwie kratki okrągłe składane o średnicy 162 mm.
+ Zestaw uszczelek oraz wkrętów mocujących.

Pytania ? Oferta ? Stan magazynu ?Moje dane osobowe podaję dobrowolnie i mam prawo do ich modyfikowania. Zgadzam się na przetwarzanie ich przez firmę VANTUBO Sp. z o.o. w celach marketingowych zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 oraz na przesyłanie mi informacji handlowych zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 z późniejszymi zmianami.

Chcesz o tym porozmawiać?
Oddzwonimy w ciągu paru minut.
Od poniedziałku do piątku od 8 do 17.
Chatujemy codziennie od 8 do 20.
Jeśli wolisz w innej chwili,

*UWAGA:  Wskazania dotyczące doboru odpowiedniego urządzenia do określonej powierzchni są orientacyjnie i nie stanowią części oferty w rozumieniu obowiązującego prawa. Przy ich przygotowywaniu założono że chodzi o normalny pokój mieszkalny, o wysokości nie przekraczającej 2,5 metra, w normalnym mieszkaniu, średnio narażony na działanie promieni słonecznych, a budynek odpowiada pod względem izolacji obowiązującym normom. Urządzenia mają określoną wydajność a ich efektywność uzależniona jest od wielu czynników takich jak: kubatura pomieszczenia, położenie względem słońca, ilość okien, izolacja budynku, ilość oraz rodzaj urządzeń elektrycznych wytwarzających ciepło w pomieszczeniu itd. Jeżeli wymagany jest precyzyjny dobór urządzenia, to może dokonać tego tylko wykwalifikowany projektant instalacji klimatyzacyjnych który na podstawie istniejących warunków wykona projekt, dokonując obliczeń zapotrzebowania na ciepło/zimno koniecznych dla uzyskania określonej temperatury dla danego pomieszczenia.
Wróć do spisu treści